Anasayfa / Haber / Alo 170 İnternet Üzerinden de Hizmet Vermeye Başladı

Alo 170 İnternet Üzerinden de Hizmet Vermeye Başladı

Sponsorlu Bağlantılar

ALO 170 Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi, canlı destek hizmeti olan “Web Chat”i hayata geçirdi.

Vatandaşların çalışma hayatıyla ilgili sorularını 2010 yılından itibaren telefon aracılığıyla yanıtlayan, ihbar ve şikayetlerini değerlendiren Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İletişim Merkezi ALO 170 bundan böyle http://www.alo170.gov.tr/ adresi üzerinden online olarak da hizmet verecek. Canlı destekten yararlanmak isteyen kişiler ALO 170’in resmi sayfası üzerinden bu hizmete erişebilecek.

Vatandaşların çalışma hayatı ve sosyal güvenlik alanında soru, öneri, eleştiri, ihbar, şikayet, başvuru ve taleplerine ilişkin sorularının yanıtlanacağı “Web Chat” 7 gün 24 saat açık olacak.

Konuyla İlgili Yazı: Çalışanlar İhbar ve Şikayet Başvurularını Nereye Yapmalı ?

3 comments

  1. Çalıştığınız yer biraz büyük bir firma ise alo170 hiç bir işe yaramaz boşuna aramayın. Hatta sizin şikayet ettiğinizi çalıştığınız yere farklı kurumlar ( iş teftiş kurumları, işkur merkez şubeleri )aracılığıyla ispiyonlar.
    Dikkat edin.

  2. Yaklaşık 10 12 seneden beri bir okul da sözleşmeli olarak çalışıyorum yaz zamanların da ücretsiz çıkartılıyorum ve akabinde her sene girdi çıktı oluyor işten kendi isteğimle yahut çıkartılırsam akibetim ne olur lutfen blgi verirmisiniz

Yorum yaz

E posta adresiniz yorumda görünmeyecek. Hakaret ve küfür içeren yorumlar yayımlanmayacaktır. YORUMLAR ONAYA TABİ OLUP, ONAYLANDIKTAN SONRA SAYFADA GÖRÜNECEKTİR. Lütfen ihbar ve şikayetlerinizi http://www.alo170.gov.tr/yeni_bildirim/ sayfasından iletin. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *

*