Anasayfa / Haber / Bakanlık 62 İlde İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri Verecek

Bakanlık 62 İlde İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri Verecek

Sponsorlu Bağlantılar

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun getirdiği yükümlülüklerin ilgili taraflara anlatılması için, tanıtım seminerlerine tekrar başlıyor. Bu kapsamda gerçekleştirilecek seminerler, 29 Nisan 2013 tarihinde başlayıp, 27 Haziran 2013 tarihinde sona erecek.

Söz konusu seminerlere katılmak isteyenlerin, Bakanlığın web sitesinde yer alan (http://app.csgb.gov.tr/isggm/anket/yasatanitimform.html) Başvuru Formunu doldurmaları gerekiyor.

Ayrıca seminerlerin illere göre tarih ve saatleri ile seminerlerin yapılacağı yerlere ait bilgileri, seminer programını İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün web sitesinden temin edebilirsiniz.

Söz konusu seminerlerin yapılacağı iller şunlar; Afyon, Edirne, Kırşehir, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Uşak, Kütahya, Sakarya, Sinop, Van, Çankırı, Bilecik, Yalova, Aksaray, Muğla, Yozgat, Aydın, Çanakkale, Niğde, Sivas, Nevşehir, Tokat, Amasya, Balıkesir, Burdur, Çorum, Isparta, Hatay, Karabük, Kırıkkale, Ordu, Bartın, Giresun, Kilis, Düzce, Karaman, Osmaniye, Bolu, K.Maraş, Mersin, Rize, Adıyaman, Artvin, Ardahan, Bitlis, Mardin, Muş, Bingöl, Kars, Siirt, Batman, Iğdır, Şırnak, Tunceli, Ağrı, Diyarbakır, Hakkari, Elazığ, Erzincan, Gümüşhane, Bayburt.

Seminerin ana konu başlıkları ise şunlar: 6331 Sayılı İSG Kanunun Getirdikleri, İSG Kültürü, İSG KATİP ve Yetkilendirme Hizmetleri, KKD kullanım, Soru Cevap