Anasayfa / Haber / İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma Merkezlerine Bir Yenisi Eklendi

İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma Merkezlerine Bir Yenisi Eklendi

Sponsorlu Bağlantılar

İş sağlığı ve güvenliği alanında eğitim, uygulama ve araştırma faaliyetleri yapmak üzere üniversitelere bağlı olarak kurulan uygulama ve araştırma merkezlerine her geçen gün yenileri ekleniyor. Son olarak Konya Selçuk Üniversitesi’ne bağlı iş sağlığı ve güvenliği – meslek hastalıkları uygulama ve araştırma merkezi kurulmasına dair yönetmelik 1 Haziran 2014 tarihli Resmî Gazete’de yayımlanmıştı (Bkz. İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulama ve Araştırma Merkezleri Artıyor başlıklı haber).

Bu defa 9 Haziran 2014 tarihli Resmî Gazete’de, Denizli Pamukkale Üniversitesi’ne bağlı iş sağlığı ve güvenliği eğitim – uygulama ve araştırma merkezi kurulmasına dair yönetmelik yayımlandı.

Yönetmelikte merkezin kurulma süreci, yapısı, amaçları ve faaliyet alanları ayrıntılı olarak belirtildi. Yönetmeliğe ilgili Resmi Gazete’den (http://www.resmigazete.gov.tr/) ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

E posta adresiniz yorumda görünmeyecek. Hakaret ve küfür içeren yorumlar yayımlanmayacaktır. YORUMLAR ONAYA TABİ OLUP, ONAYLANDIKTAN SONRA SAYFADA GÖRÜNECEKTİR. Sorularınız en geç iki-üç gün içinde cevaplanacaktır. Lütfen ihbar ve şikayetlerinizi http://www.alo170.gov.tr/yeni_bildirim/ sayfasından iletin. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *

*