Anasayfa / Haber / Torba Tasarı Komisyondan Geçti

Torba Tasarı Komisyondan Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

30 Mayıs 2014 tarihinde Meclise sunulan, milyonlarca kişinin merakla beklediği İş Kanunu İle Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısının sürecini Meclise geliş tarihinden itibaren ayrıntılarıyla takip etmiş, ilk halinde yer alan değişiklik ve düzenlemeleri, daha sonra alt komisyonda yapılan değişiklik ve eklemeleri ayrıntılarıyla duyurmuştuk.

Nihayet söz konusu torba tasarının komisyonlardaki görüşmeleri tamamlandı, tasarı bundan sonraki süreçte Meclis Genel Kurulu’nda görüşülecek ve muhtemelen bayrama kadar yasalaşacak.

Tasarının Genel Kurul’daki görüşmeleri tamamlanıp, Resmi Gazete’de yayımlandıktan sonra da yasa neler getiriyor tüm ayrıntılarıyla tekrar ele alacağız.

Yorum yaz

E posta adresiniz yorumda görünmeyecek. Hakaret ve küfür içeren yorumlar yayımlanmayacaktır. YORUMLAR ONAYA TABİ OLUP, ONAYLANDIKTAN SONRA SAYFADA GÖRÜNECEKTİR. Sorularınız en geç iki-üç gün içinde cevaplanacaktır. Lütfen ihbar ve şikayetlerinizi http://www.alo170.gov.tr/yeni_bildirim/ sayfasından iletin. Zorunlu alanlar işaretlenmiştir. *

*