Anasayfa / Yasal Uyarı / Disclaimer

Yasal Uyarı / Disclaimer

Sayın Kullanıcı ve Ziyaretçimiz,

www.isvesosyalguvenlik.com iş ve sosyal güvenlik konusunda kullanıcıları herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın, bilgilendirme amaçlı mevzuat – bilgi – kültür ve haber portalıdır.

Web Sitemiz;
1 – Sitedeki bilgilerin kesinlik, doğruluk ve güvenilirliğini, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını garanti etmez.
2 – Sitede yer alan bilgilerin kullanılmasından doğan veya doğabilecek, dolaylı veya dolaysız zararlardan sorumlu değildir.
3 – Sitemizden linki verilen her türlü web sitesi, program, neşriyat, kitap, dergi ve benzerlerinin içeriğinden ve kullanımından doğacak/doğabilecek olumlu/olumsuz zararlardan sorumlu tutulamaz.

Sitemizde yer alan yazı, makale, açıklama, bilgi ve içeriğin tüm hakları 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu doğrultusunda web sitemize aittir. Sitemizden herhangi bir şekilde kopyalama, alıntı yapılması, ticari amaçlı kullanılması, başka bir yerde yayınlanması yasaktır. Ancak web sitemiz kaynak gösterilmek ve aktif / doğrudan link verilmek kaydıyla, kısmen alıntı yapılarak başka yerde yayınlanabilir.