Anasayfa / Haber / İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı Bu Ay Gerçekleşecek

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı Bu Ay Gerçekleşecek

Sponsorlu Bağlantılar

ISAF yani İş Güvenliği ve İş Sağlığı Fuarı bu yıl 19-22 Eylül 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

ISAF Fuarı kapsamında düzenlenen ISAF Safety & Health Fuarının bu yıl ikincisi düzenleniyor. İş Güvenliği ve Sağlığı sektörlerinin buluşma noktası olan fuar 11. salonda katılımcılara açık olacak ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının da standı bulunacak.

İş güvenliği ve sağlığı ile ilgili tüm büyük firmaların stand açacağı bu salonda katılımcılar, yeni bilgi ve teknolojinin karışışında tecrübe alışverişini bulacaklar ve fuar sektörün en önemli etkinliği olacak. Fuar; gemi inşasından, toplu koruma önlemleri, KKD (Kişisel Koruyucu Donanım) malzemeleri, yüksekten düşme malzemeleri, tarımdan ormancılığa, ulaşımdan ilaç ve kozmetiğe kadar çok sayıda konuyu ele alarak İSG (iş sağlığı ve güvenliği) alanında çalışma hayatına büyük katkılar sağlayacak.

Fuara katılacak olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nün fuar programı ise aşağıda yer almaktadır.

Ücretsiz giriş için online davetiye http://isaf2013.ticketforevent.com/tr/? adresinden alınabilecek.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Fuar Programına, fuarı düzenleyen firmalarla ilgili bilgilere ve fuarla ilgili iletişim bilgilerine ise

http://www.csgb.gov.tr/csgbPortal/isggm.portal?page=haber&id=13ISAF

Home

internet adreslerinden ve marmara@marmarafuar.com.tr e-posta adresinden ulaşılabilecek.