Önemli Duyuru !

Önemli Duyuru !
A+
A-
20 Temmuz 2014 09:00

Değerli ziyaretçilerimiz;

Sitemiz isvesosyalguvenlik.com Mevzuat – Bilgi – Kültür ve Haber Platformu sloganıyla 2008 yılında yayın hayatına başladığı ve şimdiye kadar da bu şekilde yayın yaptığından, buna bağlı olarak ziyaretçilerimizin başka yerlerde ilgili mevzuatı aramak zorunda kalmaması, güncel mevzuata kolaylıkla ulaşabilmesi için sitemizde çalışma hayatıyla ilgili bütün mevzuata ve yargı kararlarına yer verdik, sürekli güncelledik. Hatta yazı ve haberlerimizde, sitemizde yer alan mevzuatın adının geçtiği yerlerde, ziyaretçi ve okuyuculara kolaylık olması açısından ilgili mevzuatın linkini de verdik.

Bu uygulamamızın ne kadar yerinde olduğunu da siz ziyaretçilerimiz gösterdi. Öyle ki sırf mevzuat için sitemizi kullanan çok sayıda ziyaretçimiz olduğu gibi, kamu kurum ve kuruluşları da dahil birçok kişi – kurum ve kuruluş sitemizde yer alan mevzuata link verdi. Şimdiye kadar da bu uygulamamızı ısrarla sürdürdük.

Ancak arama motorları mevzuat ve yargı kararlarını eşleşen içerik yani kopya olarak kabul ettiğinden, bunu bu şekilde sürdürmemizin artık mümkün olmayacağını gördük. Bu nedenle mevzuat ve yargı kararlarını site içeriğinden çıkarma mecburiyeti doğdu. Tabii bu tamamen silme anlamında olmayacak, bir şekilde ziyaretçilerin kolay ulaşabilmesi için bu içeriği site dışına çıkarıp, link vereceğiz.

Buradan hareketle sitemizi yeniden yapılandırma çalışmalarına başlamış olduğumuzdan, bu çalışmalar bitene kadar kısa bir süre için yeni yazı ve haberlere yer veremeyeceğiz. Bu konuda ziyaretçi ve okuyucularımızdan anlayış bekliyoruz…